Öz Uğurlu Sürücü Kursu
 
 
Yerel Basin Son Dakika Haberler,  Gizlilik İlkeleri


    T.C. Hizmet Edenler´e Suşehri´nden Selamlar Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz.

Ağ Sağlayıcı Firma Web Sahibi Ağ VPS İpimiz

http://213.142.133.108

Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır.
 
Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.
 
yerelbasin.com herkese açık bir web sitesidir. yerelbasin.com kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez.
 
Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, yerelbasin.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir.
 
Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.
 
yerelbasin.com kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz.
 
Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır. yerelbasin.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır: Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, kaliteyi korumak.
 
Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak. Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek. Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek.
 
Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek. Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak.
 
yerelbasin.com kullanmakla; Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından sorumlu tutulamayacağını, Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini, Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız. Aşağıda belirtilen durumlarda yerelbasin.com sitesini kullanıcılara kapatabilir:
 
Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda. İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. yerelbasin.com ve susehrihaber.com´daki Veriler yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz.
 
Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı yerelbasin.com, kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın. E-mail: yerelbasin@gmail.com
 
Röportaj
Değerli Basın Mensupları; Bu hafta 10-16 Mayıs Engelliler Haftası içindeyiz. Bu bağlamda öncelikle, Engelli vatandaşlarımızın kendilerine ayrılan belirli gün...
1/10
Yazarlar


Gelişen Suşehri'mi? Değişen Suşehri'mi?

4 Haziran 2016
Öz Uğurlu Sürücü Kursu
Öz Uğurlu Sürücü Kursu Suşehri
Üye Girişi
Sisteme Kayıtlı Günün Ayeti Bulunmamaktadır.

Kaynak Yok
Öz Uğurlu Sürücü Kursu Suşehri
Yerel Basın Bot 2 Ping 84 Dün 259 Remote 9185 İp No 54.224.197.164 RSS copyright © 2016 Çılgın Profesör Tüm Hakları Saklıdır...